قالیشویی در پرند

قایشویی در پرند

انجام کلیه خدمات قالیشویی در پرند در تمام نقاط شهر (از فاز 0 تا فاز 6) در هفت روز هفته.

تمام خدمات قالیشویی خاتون با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های مخصوص شستشوی قالیهای ماشینی و دستبافت و صدور فاکتور معتبر با قیمت مناسب و با کیفیتی عالی صورت میگیرد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که فقط در صورت رضایت کامل شما وجه دریافت میشود

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی در پرند

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهر پرند کافیست با یکی از شماره تلفن های های ما ما تماس بگیرید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید در هر دو صورت زمان تpویل و دریافت قالی ها را خودتان میتوانید تعیین کنید.

شستشو و تمیز کردن فرش در شهر پرند چگونه است


شرکت ما خدمات جامعی را برای شستشو ،تمیز کردن و خشک کردن فرش ها ارائه می دهد ما قالی های کثیف را از خانه یا محل کار شما تحویل می گیریم ، طی 2-3 روز فرش ها و موکت های شما را کاملا تمیز به شما تحویل میدهیم

تحویل ، حمل و جابه جا کردن فرشها توسط پرسنل ما انجام میشود و کاملا رایگان است. متخصصان باتجربه با در نظر گرفتن جنس و رنگ فرش و میزان آلودگی، روش مناسب و مواد شوینده مناسب را انتخاب می کنند تا بهترین نتیجه را به شما ارائه دهیم ما هم اکنون با تعداد زیادی از مشترکین در سراسر پرند همکاری می کنیم. اگر شما نیز به خدمات قالیشویی حرفه ای در پرند نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

آیا با استفاده خدمات قالیشویی در پرند میتوان فرش هایی که از حساسیت بالایی برخوردارند را شست؟


همان طور که میدانید شستشو بهترین روش برای تمیز کردن فرش ها میباشد ، اما همه قالی ها را نمیشود به یک روش شست، فرش های ابریشم و همچنین برخی از محصولات پشمی ، فرش ها یی که پشت آنها از چسپ پوشیده شده است از آن نوع قالی هایی هستند که به شستشویی مجزا و مواد شوینده مجزایی نیاز دارند.

ما در کارخانه خود بهترین راه حل برای چنین محصولاتی در نظر گرفته ایم . ماشین آلات ما قابل تنظیم برای شستشوی انواع قالی میباشد ما از حلال های آلی مدرن استفاده می کنیم. برای هر سفارش به طور جداگانه توسط تکنسین ها نوع شستن تعیین می شود.

مزیت استفاده از خدمات ما

اگر از افرادی که از خدمات شعبه قالیشویی در پرند ما استفاده کرده باشند نظرشان را سوال کنید به مواردی که در زیر اشاره میکنیم خواهید رسید:

  • تضمین کیفیت شستشو و پاک شدن تمام سطح رویی و پشتیه فرش
  • قیمت های مقرون به صرفه
  • تحویل فرش ها به مشتری در زمان تعیین شده که 2 الی 3 روز میباشد
  • تحویل فرش ها در هر زمان و مکانی که مشتری مایل باشد
  • کارکنانی کار بلد ، متعهد و منظم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس